E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımı

E-Ticaret Sitesi İhtiyaçlarınızı Webmanager® E-Ticaret Yazılımı ile Çözün !  

Bireysel veya kurumsal olarak ürün, hizmet veya projelerini internet üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde satışına olanak sağlayan;

  • ürün sunumu,
  • müşteri kazanma,
  • sipariş alma ve takip etme,
  • satılan ürünlerin ödemelerini tahsil etme, 
  • müşteri hizmetleri
    gibi aşamaların yönetilmesine imkân sağlayan e-ticaret yazılımıdır.

     Parametrik ve esnek yapısı ile e-ticaret uygulamalarında her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

 
 
 

Avantajlar

 
 

Özellikler

 
 

Paketler

 
 

Teknik Altyapı

 
 

Eklenti ve Modüller

 
 

Demo Talebi

 

Webmanager E-Ticaret Yazılımı’nın Avantajları;

Yüksek Performanslı Veri Tabanı
WebManager E-Ticaret; dünyada Yahoo, Google, NASA, UNİCEF gibi dev kuruluşların kullandığı MySQL veri tabanını kullanmaktadır. MySQL performans ve hızlılık anlamında kendini kanıtlamış bir veri tabanıdır.
    
Farklı İhtiyaçlara Uygunluk;
WebManager E-Ticaret, Farklı Sektörlerdeki değişik ihtiyaçlar tanımlanarak ve bu ihtiyaçları çözümleyecek yapıda geliştirilmiştir.
    
Sürekli Gelişim;
Webmanager E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
    
Kullanıcı Dostu;
WebManager E-Ticaret ve Online Mağaza yazılımının kullanıcı ve ziyaretçi arayüzü, gözü yormayacak, uzun saatler sitede dolaşmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek Güvenlik Altyapısı;
Webmanager E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
    
Pratik ve Kolay Kullanım;
Webmanager E-Ticaret ve Online Online Mağaza Yazılımı geliştirilirken anlaşılabilir ve tıkla-kullan mantığı ön planda tutulmuştur. Facebook ve MSN kullanabilen herkes Webmanager E-ticaret’i de rahatlıkla kullanabilmesi hedeflenmiştir.
    
Esneklik;
Webmanager E-Ticaret  ve Online Mağaza Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.

ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager