Avantajlar

Webmanager E-Ticaret Yazılımı’nın Avantajları;

Yüksek Performanslı Veri Tabanı
WebManager E-Ticaret; dünyada Yahoo, Google, NASA, UNİCEF gibi dev kuruluşların kullandığı MySQL veri tabanını kullanmaktadır. MySQL performans ve hızlılık anlamında kendini kanıtlamış bir veri tabanıdır.
    
Farklı İhtiyaçlara Uygunluk;
WebManager E-Ticaret, Farklı Sektörlerdeki değişik ihtiyaçlar tanımlanarak ve bu ihtiyaçları çözümleyecek yapıda geliştirilmiştir.
    
Sürekli Gelişim;
Webmanager E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
    
Kullanıcı Dostu;
WebManager E-Ticaret ve Online Mağaza yazılımının kullanıcı ve ziyaretçi arayüzü, gözü yormayacak, uzun saatler sitede dolaşmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek Güvenlik Altyapısı;
Webmanager E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
    
Pratik ve Kolay Kullanım;
Webmanager E-Ticaret ve Online Online Mağaza Yazılımı geliştirilirken anlaşılabilir ve tıkla-kullan mantığı ön planda tutulmuştur. Facebook ve MSN kullanabilen herkes Webmanager E-ticaret’i de rahatlıkla kullanabilmesi hedeflenmiştir.
    
Esneklik;
Webmanager E-Ticaret  ve Online Mağaza Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.

ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager